Tam Kategori Listeleri
Ana Sayfa
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
İş Güvenliği
Kuru Kimyevi Tozlar
Sentetik Köpükler
Yangın Söndürücüler
Ürünler
Referanslar
Kurumsal
İletişim
Belgeler
Yangın Tüpü
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki Kğ Yangın Tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı Kğ Yangın Tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On İki Kğ Yangın Tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli Kğ Yangın Tüpü

Yangın Söndürücüler hayati önem taşımaktadır

yangın söndürücü maddeler ve yangın söndürücü gazlar denilince ilk akla gelen firmalardan olan yangin söndürücü bünyesinde senelerdir. yangın söndürücü nedir sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan yangın söndürücü fiyatları ucuz lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. yangın söndürücü spreyi le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Yangın Tüpü ve bu hep böyle olarak kalacak.

Bakın yangın söndürme teknikleri

yangın söndürme yöntemleri denilince ilk akla gelen firmalardan olan Portatif Yangın Söndürücü bünyesinde senelerdir . yangın söndürme talimatı sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan yangın söndürmede kullanılan kimyasal maddeler lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. yangın söndürmede kullanılan yöntemler le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca yangın ve bu hep böyle olarak kalacak yangını söndürme ve önleme tedbirleri yangın söndürücü Ankara söndürücüler, yangın söndürücü Fiyat satın Portatif Yangın Söndürme Cihazları, Biyolojik Köpüklü Portatif Söndürücüler, Karbondioksitli (CO2) Portatif Söndürücüler, Seyyar Yangın Söndürücüler, Yangın Söndürme İlkeleri, Arabalı Yangın Söndürücüler, yangın söndürücü çeşitleri, Yangın Söndürücüler ABD Patenti 3,203,484 MOBİLYALARIN YANGIN SÖNDÜRME CIHAZI Fabrizio Ruggiero, Ing. Umberto Fabbretti, Viale dell Umanesimo 12, Roma, İtalya 14 Mayıs 1963, Ser. 280,333 Talep önceliği, başvuru İtalya, 22 Mayıs 1962, 1.t, 098/62 7 Talepler. (C.166-32) Mevcut buluş, taşınabilir bir yangın söndürme aleti ve daha özel olarak köpük tipi yangın söndürücüler ile ilgilidir. Bu tip bilinen söndürücüler, genellikle, söndürücü bileşiğin reaktantlarından birini içeren kalan dışa, basınca dayanıklı, sert bir metal muhafaza ile iç rezervuarları veya kalan reaksiyon maddelerini ihtiva eden kaplardan oluşur. Kullanımdan hemen önce, iç kaplarda bulunan reaktantlar dış kaplamanın içerisine dökülür. Dolayısıyla, söz konusu muhafaza içerisinde, hemen hemen yüksek basınçlara yükselen gelişmekte olan gaz ile, bütün muhteviyatın anlık ve şiddetli bir reaksiyonu meydana gelir. Dolayısıyla, dış kasanın gerekli yüksek yapım standartları, bilinen portatif yangın söndürücülerin ağır ve pahalı hale getirilmesine önemli ölçüde katkıda bulunur. Bu tür söndürücülerdeki gaz basıncının ani yükselmesi üç dezavantajı da beraberinde getirir: Bu söndürücüler için dar kanallı püskürtme nozullarının kullanılması gerekliliği bu dar kanallar basınç düşürücü olarak işlev görmek zorundadır. Bu nedenle püskürtme memeleri, içinden geçen köpükte oluşan korozyon ürünleri veya pıhtılar tarafından tıkanmaya maruz kalır. Köpük genellikle reaksiyona girmemiş bileşenler içerir ve bu nedenle homojen değildir, yetersizdir ve sonuç olarak sadece düşük bir verimlilik sağlar. Bir kere başladıktan sonra, reaksiyon kesilemez, bu da yangın söndürücü çeşitli noktalarda yanıp sönen yangınlara karşı kullanılacak olduğunda bir handikap teşkil eder, çünkü içeriklerinden bir kısmı bir noktadan diğerine doğru boşa dökülür.

burada Yangın Söndürücüler

Bu buluşta, bilinen teknikteki bu dezavantajlar ve eksiklikler, reaktanların katı kaplarının yerine, esnek bir malzemeden yapılmış kapların hepsinin ortak bir reaksiyon odasına açılması suretiyle ortadan kaldırılmıştır. Reaktif maddeler, duvarlarının sıkıştırılmasıyla içine sıkıştırılarak içindekilerin sözü geçen hazneye girişi ve böylece sözü edilen hazne içindeki reaksiyon hızı kademeli olarak ani değildir ve yine de sıkıştırma, ilgili kesilme ile kontrol edilebilen veya hatta durdurma kapasitesine sahiptir bahsedilen esnek konteynır duvarları üzerinde basınç uygulanması. Tüm hakları Saklıdır.