Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki kğ yangın tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı kğ yangın tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On iki kğ yangın tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli kğ yangın tüpü

Yangın Pompası İstanbul

İstanbul Yangın Pompası ve Yangın Pompası İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul Yangın Pompası Sistemleri bünyesinde senelerdir . Yangın Pompası İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Yangın Pompası İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Yangın Pompası İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Yangın Pompası İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Yangın Pompası İstanbul

Yangın Pompası İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Yangın Pompası İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . Yangın Pompası İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul Yangın Pompası lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul Yangın Pompası le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul Yangın Pompası Louisiana New Orleans'da bulunan Pump Systems, Deniz ve Denizyolu uygulamalarına yönelik pompalama ihtiyaçlarınızın tamamına sahiptir. Uygulamanızın özel bir pompa paketi, yeni yapı, mevcut ekipmanın değiştirilmesi veya eski veya yıpranmış ekipmanların tamiri olması durumunda Pump Systems ,ihtiyaçlarınıza uygun yüksek kaliteli bir çözüm sunacaktır. Pump Systems'in bünyesinde bir servis ve tamir atölyesi bulunmaktadır ve mevcut ve eskimiş pompalar ve endüstriyel ekipmanlarla komple pompa yeniden inşasında uzmanız. Grundfos Hydro MPC BoosterpaQ sistemleri çok yüksek standartlarda üretilmektedir. CU 352 denetleyicisi sayesinde, en zor pompa uygulamalarını bile kolaylıkla ve hassas şekilde yönetirler.

Tüm hakları Saklıdır

Tüm bileşenler, kalite ve verimlilik odaklı olarak birleştirildi. Grundfos Hydro MPC entegre pompa sistemleri sonuna kadar tasarlanmıştır: tüm servis parçalarına kolay erişime sahip sağlam, kompakt üniteler. Grundfos Hydro MPC pompa sistemleri, basınç artırma, belediye su taşımacılığı, endüstriyel proses, HVAC ve kapasite ve kontrol için belirli müşteri taleplerini karşılamak üzere tasarlanmış birçok başka değişken akış ihtiyacı uygulaması da dahil olmak üzere çok çeşitli farklı uygulamalarda kullanılabilir. Akıllı basamak kontrolü, talebi karşılamak için gereken optimum pompanın herhangi bir zamanda çalışmasını sağlar. Bu, CR pompaları ile birlikte, değişen akış talepleri ile pompalama uygulamaları için en enerji verimli çözümü olan Hydro MPC'yi kılar. Uygulamalar Evsel Su Basıncı Artışı Yüksek katlı binalar, oteller, apartmanlar, bürolar, okullar, vs. Sulama Endüstriyel ve İmalat Uygulamaları belediyeye ait HVAC özellikler ve faydalar Dürüst Yüksek verimli Servis dostu Az yer kaplayan Düşük akış algılama Uygulama için optimize edilmiş yazılım BUS ve Ethernet iletişim seçeneği Geniş, net görüntü Tek kaynak sorumluluğu Hijyenik olarak tasarlanmış 316 SS manifoldlar Kullanıcı dostu gelişmiş kontrol arabirimi Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18). Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Tüm hakları Saklıdır.