Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki kğ yangın tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı kğ yangın tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On iki kğ yangın tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli kğ yangın tüpü

Yangın Merdivenleri İstanbul

İstanbul Yangın Merdivenleri ve Yangın Merdivenleri İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul Yangın Merdivenleri Sistemleri bünyesinde senelerdir. Yangın Merdivenleri İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Yangın Merdivenleri İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Yangın Merdivenleri İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Yangın Merdivenleri İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Yangın Merdivenleri İstanbul

Yangın Merdivenleri İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Yangın Merdivenleri İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . Yangın Merdivenleri İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul Yangın Merdivenleri lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul Yangın Merdivenleri le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul Yangın Merdivenleri Montaj Aluscalæ merdivenini oluşturan unsurlar, üretimde tasarlanmış ve test edilmiş ve bağlantı parçalarının optimum düzenlenmesi sayesinde montaj işlemi kolaylaşacaktır. Sıfır bakım Yüzey korumak için atmosferik maddeler yüzeyi korumak için ince bir oksit tabakasına neden olduğundan alüminyum doğal olarak geçti, bu işlem yüzeyi yüzeysel arıtmanın periyodik bakımına gerek kalmadı. Avantaj, herhangi bir demir işlemenin, muamele edilmekte ve korunmasa da, pas ile hızla örtülmesini ve sık sık ve pahalı bakım yapılmasını gerektiren deniz atmosferinde en belirgin olacaktır. hafiflik alüminyum merdiven Aluscalae hafif ve bitki türüne bağlı olarak, bir standart yapay tespit ağırlığı yaklaşık 450 ila 600 kg arasında değişir. (seçtiğiniz yanal burkulma türüne bağlı olarak). Bu, kurulum sırasında sayısız avantajlar ve daha düşük ve bu nedenle daha ucuz taban tabanı gerektirir. Aluscalæ alüminyum merdiveni bu nedenle toprak kirliliği veya zemin montaj koşullarında da belirtilir. Çok yönlülük Aluscalae ölçek kriterleri kavşak parçaların zamanında hafifliği ve değişmezliğinin ait prefabrikasyon, kesinlikle paslanmaz çelik cıvata, mümkün nihai bir demontaj implant ve başka yerlerde yeniden kolaylaştırır. Estetik özellikler

Tüm hakları Saklıdır .

Alüminyum Aluscalae ölçekli bir tam entegre proje sonucudur ve rasyonel ve ince olacaktır özel estetik teşkil tarzında yapılan yapısal bileşenlerin yararlanır. Değişken parlaklık ve alüminyum temizliği zaman içinde sabit kalacaktır. Anodik Oksidasyonun dekoratif amaçlarla olası yüzey işlemi, renk homojenliğini en üst düzeye çıkaracaktır. uygulama Aluscalae ölçek uygulama imkanları sayısız şunlardır: Emniyet ölçeğinden, yürürlükteki ve Aluscalae açık ve kapalı mobilya ölçeğinde her gerçeğe nedenle uyarlanabilen esnek standartlaştırılmış projesi, sahip olduğu kurallara göre yapılır. Bunun nedeni estetiğe ve ayrıca tarihsel bağlamlarda, tüm mimari ihtiyaçlara cevap verebilen bölümleri ve elde formların sonsuza' kadar, teşekkürler "alüminyum çözüm" yapıcı yönlülük etmektir. Sürdürülebilirlik Alüminyum tamamen geri dönüşümlüdür; Dahası, birincil alüminyumun maliyetinin üçte birinin elektriği olduğu göz önüne alındığında, kurtarma değeri özellikle yüksektir. Geri Dönüşüm Malzemesi'nden türetilen yeni yarı ürünlerin üretimi için enerji talebi, Alüminyum Primer üretimi için gereken yükün yalnızca% 5'ine denk gelmektedir. Diğer yapı malzemeleri söz konusu olduğu gibi, çevreye zararlı maddelerle yüzey işlemleri veya emprenye edilmesine gerek yoktur Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18). Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Tüm hakları Saklıdır.