Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Blog
Başka Yerde Ara
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Yangın Hidrantı İstanbul

İstanbul Yangın Hidrantı ve Yangın Hidrantı İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul Yangın Hidrantı Sistemleri bünyesinde senelerdir . Yangın Hidrantı İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Yangın Hidrantı İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Yangın Hidrantı İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Yangın Hidrantı İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Yangın Hidrantı İstanbul

Yangın Hidrantı İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Yangın Hidrantı İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . Yangın Hidrantı İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul Yangın Hidrantı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul Yangın Hidrantı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul Yangın Hidrantı

Bir binalarda, yangın hidrant sistemi, bazı binalarda, birlikte monte edildiğinde yangın makamlarına bir yangında yardımcı olmak için bir su kaynağı sağlayan bir dizi güvenlik önlemi veya acil durum ekipmanıdır. Bir başka deyişle, yangın hidrant sistemi, yangınla mücadele amacıyla, stratejik olarak konumlandırılmış vanalar ağı için bir bina boyunca borular yoluyla sağlanan yeterli basınç ve akışa sahip bir su kaynağıdır. Yangın söndürücüBazı durumlarda, ağsı bir yangın hidrant sistemindeki su, otomatik yangın fıskiyesi sistemleri veya yangın hortumu makaraları gibi diğer güvenlik önlemleri ile de paylaşılabilir. Avustralya'da Yapı Yönetmelikleri (BCA), binalarda gereken yangın hidrant sisteminin itfaiyenin ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için gerekli olduğu ölçüde, Karara Bağlı Yükümlülüklerin (DtS) hükümlerini belirtir; yangınla mücadele operasyonları; ve binanın taban alanı; ve Yangın tehlikesi Yangın hidrant sistemleri Avustralya Standardı AS2419'a göre tasarlanmış ve kurulmuştur ve aşağıdaki ana bileşenleri içermektedir; Su Temini ve Depolama Boru tesisatı ve vanalar Itfaiye güçlendiricisi Pumpset Hidrant, Hidrant Vana veya İniş Valfı ve Kaplin Layflat Yangın Hortumu Blok Planı Bir yangın hidrantı sistemi tasarlarken spesifik performans hedefleri yerine getirilmelidir. Bu performans hedefleri, hidrolik olarak en dezavantajlı hidrantta yeterli su basıncı ve akışının olduğunu göstermek için bir hidrolik analiz gerektirir. Basınç ve akış gereksinimleri bina sınıflandırmasına, taban alanına ve yağmurlama sisteminin korumasına göre değişir.

Tüm hakları Saklıdır .