Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki kğ yangın tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı kğ yangın tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On iki kğ yangın tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli kğ yangın tüpü

Yangın Dolabı İstanbul Fiyatı

İstanbul Yangın Dolabı ve Yangın Dolabı İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul Yangın Dolabı Sistemleri bünyesinde senelerdir . Yangın Dolabı İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Yangın Dolabı İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Yangın Dolabı İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Yangın Dolabı İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Yangın Dolabı İstanbul

Yangın Dolabı İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Yangın Dolabı İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . Yangın Dolabı İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul yangın Dolapları lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul Yangın Dolabı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul Yangın Dolabı Binaların yangından korunması ve binaların yangın dolap sistemlerinin zorunlu özellikleri hakkında Yönetmelik'in oluşturulması aşağıdaki maddeyle belirlendi: Madde 94 - Sabit bir boru sistemi, yangın dolapları, yangın dolapları oluşur.a) Sabit boru tesisatı; 1) Hidrolik hesaplamaları ile çapı 50 mm'den az olmayan su sağlayan yangın dolapları sabit boru sistemi tespit edilecektir. 2) Yüksek binalarda, alış veriş merkezlerinde, otoparklarda ve benzeri yerlerde, ıslak veya kuru sabit bir boru sisteminde, yangın ve eğitilmiş personelin kullanımına izin vermek için ağızlarına ve ağızlarına bu bağlamda ateş hacmi gibi bırakılmalıdır. kaçış veya yangın güvenliği yerlerde korunmalıdır. 3) Boru üzerinde bulunan tüm hortum bağlantılarını sabitleyerek, itfaiye kullanımına uygun hale gelecektir. Bağlantı püskürtücüleri, sprinkler ve yangın dolapları, suyun sabit boru sisteminden ayrılmasını sağlayan sistem yapısı, bu bağlantıları doğrudan ana sütunlardan yapacaktır. b) Yangın dolapları; 1) Binaları, barınak ve sağlık amaçlı binaları toplamak için yüksek binalar, çarşılar, 2000 m2'den büyük binaların kapalı alanı, büyük imalat fabrikalarına ve atölyelere yangın dolabı düzenlenecektir.

Tüm hakları Saklıdır

2) her bölümdeki her katta bulunan yangın duvarları ve yangın dolapları ile aralarında 30 m'den fazla mesafe bulunmamalıdır. Yangın dolapları mümkün olduğunca çıkışa ve merdiven inişlerine yakın koridora kolayca yerleştirilebilir. Binanın yağmurlama sistemi zemini ve sökülebilir dolaplar arasındaki 45 m mesafeye kadar konektör serbest bırakılması durumunda yangından korunma ve yangın. 3) koltuklarda saklanan dolap ve dolapları boyutlandırmak için gerekli ekipmanların döşenmesine izin verilmektedir. Bunlar yangın hortumu ve donanımı sırasında zorlaştırmayacak şekilde tasarlanmış ve yalnızca yangın söndürme amaçlı kullanılmaktadır. Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18). Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Tüm hakları Saklıdır.