Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Blog
Başka Yerde Ara
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Yangın Algılama İstanbul

İstanbul Yangın Algılama ve Yangın Algılama İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul Yangın Algılama Sistemleri bünyesinde senelerdir . Yangın Algılama İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Yangın Algılama İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Yangın Algılama İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Yangın Algılama İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Yangın Algılama İstanbul

Yangın Algılama İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Yangın Algılama İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . Yangın Algılama İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul Yangın Algılama lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul Yangın Algılama le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul Yangın Algılama

Mircom Technologies, herhangi bir yeni veya yenileme uygulamasına yönelik gelişmiş UL / ULC / FM listelenmiş konvansiyonel ve adresli yangın alarm sistemleri, dedektörler, sinyal cihazları, aksesuarlar ve servis araçlarını üretmektedir. Yangın algılama ve alarm sistemleri, ilk aşamada her türlü inşaat, bina, tesis ve iş alanlarında olabilecek yangınları tespit etmek, binanın sakinlerini, gerekli güvenlik ve itfaiye birimlerini bilgilendirmek ve yaşamı korumak için kullanılan sistemlerdir. özelliği. Tüm güvenlik sistemlerine rağmen bir binanın ve sakinlerin yangın hasarı düşünüldüğünde yangın algılama ihtiyacı daha net anlaşılabilir. Yangın algılama sistemleri yürürlükteki yangın koruma yönetmeliklerine ve ilgili standartlara uygun olarak tasarlanmıştır. Binaların farklı ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitli uygulamalar yapılabilir. Yoğun olarak kullanılan yüksek katlı binalarda, fabrikalarda, ofis binalarında, hastanelerde inşa edilen yangın algılama sistemleri ile diğer kontrol ve güvenlik sistemleri arasındaki entegrasyon gereksinimi ve seviyesi son teknoloji yapılarıyla her geçen gün artıyor. tipi, amaç arasında kullanılarak, boyut ve mimari yapı arasında senin binalar irade olmak belirleyici için sistem Biz tavsiye etmek için sen. Farklı kullanım amacı olan yapı için, Türkiye Yangın Koruma Yönetmeliği'nde ve ilgili standartlarda uyulması gereken özel koşullar vardır. Ayrıca, binalarınız yurtdışındaysa, takip edilmesi gereken farklı standartlar olacaktır. Sistemin tasarımı TSE ve diğer ülkelerde NFPA, EN, VDS standartlarına göre kabul edilen EN54-14 ile Türkiye'de yapılır. Buna ek olarak, kullanılan ürünler için çeşitli sertifikalar gereklidir. (UL, LPCB, GOST, vb.) Dolayısıyla, önerilen sistem ve ürünler en doğru şekilde seçilmelidir. Yangın alarm sisteminin yönetmeliklere ve standartlara uygun olarak dizayn edilmesi ve en uygun sistemi kullanma ihtiyacı, yaşam ve mülkiyetin güvenliğini sağlamak için ve ayrıca yasal sorumluluklar konusunda hayati öneme sahiptir. Dünyanın önde gelen üreticileri ve yaklaşmakta olan 30 yıllık tecrübemizle kurulan ortak girişimlerimizden çok sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak sistemlerinizi tasarlar ve kurarız.

Tüm hakları Saklıdır .