Tam Kategori Listeleri
Ana Sayfa
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
İş Güvenliği
Kuru Kimyevi Tozlar
Sentetik Köpükler
Yangın Söndürücüler
Ürünler
Referanslar
Kurumsal
İletişim
Belgeler
Yangın Tüpü
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki Kğ Yangın Tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı Kğ Yangın Tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On İki Kğ Yangın Tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli Kğ Yangın Tüpü

Bizim Firma Ürünleri

1. İyi bir fikir, yöntem , bilgi , nesne ya da hizmet şeklinde oluşturulursa sonucu a süreci ve hizmet veren ihtiyacını veya tatmin bir Talep . Bir sahiptir kombinasyonunu ait maddi ve manevi nitelikler bir o (avantajlar, özellikler, işlevler, kullanım alanları) satıcının bir sunmaktadır alıcı için satın alma . Örneğin bir diş fırçası satıcısı sadece fiziksel ürünü sunmakla kalmaz aynı zamanda tüketicinin dişlerinin sağlığını geliştirdiği fikrini sunar . 2. Kanunu: (1) olan bir ticari olarak dağıtılan iyi taşınabilir kişisel özelliği , (2) çıkış veya sonuç a imalat , imalat veya üretim süreci , ve (3) bir geçer dağıtım kanalı tüketilen ya da kullanılmadan önce. 3. Pazarlama: Belli bir pazarın gereksinimlerini en iyi karşılayan ve varlığını haklı kılmak için yeterli kâr sağlayan iyi veya bir hizmettir . Otomobil üretildiği sürece lastik üreten Michelin gibi şirketler pazardaki ihtiyacını karşılar ve karlı olmaya devam eder. ödeme masrafı ...pazar genişliği ...Uygun Eur ...gidiş ücreti pric ... ortak taleplojistik rejimi ...sanki gibi ...yaş sınıfı distr ...bütçe hattı B10 Hayat iş hayatı c ... büyük strateji satın alma süreci Cümle içinde 'ürün' kullanın Bir satış temsilcisi olarak çalışırken, ürününüzün faydalı ve ilginç olduğunu insanlara ikna etmeniz gerekir; böylece en fazla para kazanabilirsiniz. 26 kişi bunu yararlı buldu Bir ürüne yönelik fikri dahidir, ancak tek başına üretmek veya üretmek için yeterli parası yoktu.

16 kişi bunu yararlı buldu

Janice saç ürünüyle ilgili çok şey biliyor çünkü profesyonel bir stilist ve kendi kuaförünün sahibi olarak, onu müşterisinin saçını tarzlandırmak için oldukça düzenli olarak kullanıyor. 15 kişi bunu yararlı buldu Bir girişimcinin karşılaştığı en büyük zorluklardan biri nakit akışlarının yönetimi. Müşterilerin ne zaman ödeyeceğini doğru olarak tahmin etmek asla kolay değildir. Öte yandan, genellikle öngörülmesi zor olan ödemeler yapılmaktadır. İşletme sahipleri, nakit akışlarıyla uğraşmak için büyük bir zaman harcıyor ve tüm mali taahhütlerini yerine getirecek konumda olmalarını sağlamış oluyorlar. Yenilikçi tasarım ve üstün teknoloji kullanarak yangın söndürme ekipmanı, sistemleri ve çözümleri üretiminde ve uygulamasında küresel bir lider olmayı hedefliyoruz .

Tüm hakları Saklıdır .

Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18).Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Fireboy®, ABD Sahil Güvenlik onayını almak için dünyadaki ilk temizlik maddesi sistemleri olan beş (5) ve on bir (11) pound taşınabilir yangın söndürücü sunuyor. Bu taşınabilir yangın söndürücülerin eşsiz bir özelliği, kullanıcının ateşten 10 metre uzakta durmasına olanak tanıyan Argon gazı kullanarak süper basınç Tüm hakları Saklıdır.