Tam Kategori Listeleri
Arabalı Yangın Tüpü
Asınıfı Yangınlar
Diğer İller
İstanbulun Semtleri
İtfaiyeci Nasıl Söndürür
Nasıl Çalışır
Söndürücü Kulanmak
Yangın Söndürücüleri En Yaygını
Tarihi Büyük Yangın
Yangın Önleme
Yangın Tehlikeleri
Semtler
Site Hritası
Yangın Tüpü
Blog
Başka Yerde Ara
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Nerede nasıl calışır yangın söndürücü

Bu sayfa bir yangın söndürücü kullanmak için nasıl bir hızlı başvuru kılavuzu bireylere sunmak için tasarlanmıştır. Yangın söndürücü kullanmadan önce, çok geç olmadan talimatları mutlaka okuyun. Pek çok farklı olsa da yangın söndürücü türleri , bunların hepsi de benzer bir şekilde çalışır. Tipik bir yangın söndürme gücü söndürme 10 saniye içerir. Zaten kısmen taburcu edilmiş, bu daha az olabilir. Her zaman önceden yangın söndürücü ile gelen talimatları okuyunuz ve parçaları aşina olur. Oldukça bir yangın söndürücü kullanmadan önce eller eğitim almak yangın önleme uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir. Çoğu yerel itfaiye bu hizmeti sunuyoruz. Yangın çıkar çıkmaz, gitme! O yeniden ateşlenir durumunda birkaç dakika için bölgeyi izleyin. Kullandıktan sonra hemen söndürücü şarj edin. Hızlı bir referans (bu başvuruyu yazdırmak ve yanındaki yangın söndürücü onu pin iyi bir fikirdir) Bu kısaltma kullanın:

P Pin ull söndürücü üstündeki. pim bir kilitleme mekanizması bültenleri ve söndürücü deşarj izin verir. Bir yangın, dibinde im değil alevler. Bu önemlidir - yangını söndürmek için, yakıtı söndürmek gerekir. S kolu yavaş yavaş. queeze Bu söndürücü söndürme ajanı yayınlayacak. Tanıtıcı bırakılırsa, deşarj duracaktır. S . yanlara ağlamak , bir süpürme hareketi kullanarak ateş tamamen kadar geri ve ileri yangın söndürücü taşıyın. Birkaç metre uzakta, güvenli bir mesafeden söndürücü İşlet ve azalmaya başlar sonra bir kez ateş doğru hareket. Yangın söndürücü talimatları mutlaka okuyun - Farklı yangın söndürücüler farklı mesafelerde onları işletim öneririz. Unutmayın: değil

alevler yangın dibinde Amaç

!!!! üşteri odaklı Tarafımızdan yaşarız ve müşterilerimizin başarısı için onların zihni ve en üst kalp tercihi olmak istiyoruz Bağlayıcı. Takım çalışması Çözümlerimizin gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için müşterilerimizle birlikte bir ekip olarak çalışırız. Bağlayıcı. Önce Kalite Hem yerel hem de uluslararası sertifikalı kuruluşlar ve makamlar tarafından tanınan ürün kalitemizi kesinlikle kontrol altında tutuyoruz. Olumlu Değişim Sürekli iyileştirme için sürekli araştırma ve yangınla mücadele ekipmanı ve çözümleri geliştirmeye çalışıyoruz. Bağlayıcı. Güvenlik Önceliğimizdir Tüm ürünlerimiz, makinelerimiz ve ekipmanlarımız iyice test edilip düzenli olarak bakım yapılmaktadır. Bağlayıcı. Çözümler Sağla Yangın güvenliği konusundaki uzmanlık bilgilerimizle sadece ürünler üretmiyoruz; biz çözümler sunuyoruz. Daima Dürüstlük Tüm ticari işlemleri dürüstlük, şeffaflık ve en yüksek etik standartlarla yürütüyoruz.

Tüm hakları Saklıdır .