Tam Kategori Listeleri
Ana Sayfa
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
İş Güvenliği
Kuru Kimyevi Tozlar
Sentetik Köpükler
Yangın Söndürücüler
Ürünler
Referanslar
Kurumsal
İletişim
Belgeler
Yangın Tüpü
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki Kğ Yangın Tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı Kğ Yangın Tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On İki Kğ Yangın Tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli Kğ Yangın Tüpü

Firma Referansları Bizim

İş başvuru işlemi sırasında, büyük olasılıkla referanslarınız sorulacaktır. Tipik olarak, bu talep ya işe alma başvurunuzu ilk gönderdiğinizde ya da daha sonra başvuru sürecinde, işe alım yöneticisi hangi adayın işi alacağına karar vermeye çok yakın olduğu zaman gerçekleşir. Başvuru materyallerinizle birlikte dahil etmek üzere profesyonel referanslar listenizi biçimlendirmeniz veya işe alma sürecinde daha sonra işe alım yöneticisine e-posta göndermeniz gerekecektir. Kapsamlı mektuplardan teşekkür notlarına, potansiyel bir işverenle olan tüm iletişimde olduğu gibi, referans listeniz profesyonelce biçimlendirilmeli, okunması ve anlaşılması kolay ve herhangi bir yazım hatası veya hata içermemelidir. Burada referanslarınıza ne ekleneceğiniz ve sayfayı nasıl biçimlendireceğiniz hakkında bilgi verilmektedir. Bir Referans Listesine Neler Girin? Bir işverene verilen profesyonel referansların bir listesini verdiğinizde, sayfanın üst kısmına adınızı eklemeniz gerekir. Ardından, adları, iş unvanlarını , şirketlerini ve iletişim bilgilerini içeren referanslarınızı her referans arasında bir boşluk bırakarak listeleyin . Özgeçmişinizden anlaşılamıyorsa, başvuruyla olan ilişkinizle ilgili bilgi de eklemek isteyebilirsiniz. Örneğin, "ses'ta muhasebeci olduğumda Referans İsmi benim danışmanımdı" veya

Referans İsmi benim şimdiki işverenim

yazabilirsin. Liste, başvuru yaptığınız işi yapabildiğinizi kanıtlayan en az üç profesyonel referans içermelidir . Daha fazla bilgi bakınız referans istemek için kimin ve nasıl istek yapmak . Profesyonel Referans Örnekleri Biçimi İşte istihdam veya iş amaçlı mesleki referansların listesini nasıl biçimlendireceğiniz. Samantha Greening, Samson Enterprises'daki meslektaşımdı. Referanslarla İlgili Birkaç İpucu Referans isteyecek kişileri seçmek , başvuru sürecinizde önemli bir adımdır. Başvurduğunuz işe bağlı olarak, referans listenizde kime ait olduğunu belirlemek isteyeceksiniz. Mümkün olduğunca başvurduğunuz şirketle bağlantılı referanslar kullanın için. Ayrıca, uyguladığınız belirli iş için niteliklerinizi kanıtlayan referansları kullanmak da yararlıdır. Sizinle birlikte çalışmış olan kişileri de duruma benzer bir bağlamda listeleyebilirseniz harika. Birisine sana bir referans vermesini rica ederken onlara reddetme fırsatı vermek iyi bir fikirdir. Çoğu kişi, meslektaşları referanslar ve tavsiyelerle memnuniyetle karşılarken, belirli bir zamanda bunu yapmalarını engelleyen kişisel koşullar da olabilir. Başvuruda bulunmak istediğiniz işi yapabilmeniz için daha iyi konuşabilecek bir karakter veya kişisel başvuru göndermek isteyebileceğiniz durumların da olduğunu unutmayın . İş deneyiminiz kısıtlı olduğunda veya yeni bir alana dallandığınızda, bu özellikle doğrudur. Referanslarınızı Göndermeden Önce Referanslarınızı sayfada listelemek, bu süreçteki son adımınız değildir. Zaten yapmadıysanız, referanslarınızın her birinden izin isteyin . Yalnızca referans olarak hizmet vermeyi kabul eden kişileri göndermek önemlidir.

Tüm hakları Saklıdır

Referanslarınızın hepsinin listenizde olmasından memnun olsanız bile, birisinin size sormak için uzanıp gidebileceğini belirten bir not vermek iyi bir fikirdir. Bu, başvuruda bulunmakta olduğunuz iş hakkında bazı bilgileri paylaşmak, vurgulamalarını istediğiniz önemli noktalar sağlamak ve genellikle sizden, yeteneklerinizden ve başarılarınızdan hatırlatmak için özellikle de sizden biraz zaman geçtiği takdirde harika bir fırsattır. birlikte çalıştı. Bütün bunları yaptıktan sonra, yazım hataları olmadığından ve tüm iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olduğundan emin olmak için başvuru listesini son bir kez gözden geçirin. İşte iş arayan için yararlı bazı düzeltme ipuçları .B & C sınıfı yangınlarda karbondioksit kullanılabilir. A sınıfı yangınlarda genellikle etkisizdirler. Kuru kimyasalKuru Kimyasal yangın söndürücüler , yangın üçgeninin kimyasal reaksiyonunu keserek yangını öncelikle söndürür. Günümüzde en yaygın kullanılan yangın söndürücü türü, A, B ve C sınıfı yangınlarda etkili olan çok amaçlı kuru kimyasaldır. Bu ajan ayrıca A Sınıfı yangınlardaki oksijen elementi ile yakıt elementi arasında bir bariyer oluşturarak da çalışır . Sıradan kuru kimyasallar yalnızca B & C sınıfı yangınlar içindir. Yakıt türü için doğru söndürücüyü kullanmak önemlidir! Yanlış ajanın kullanılması, görünüşe göre başarıyla söndürüldükten sonra yangının yeniden tutuşmasına izin verebilir. Tüm hakları Saklıdır.