Tam Kategori Listeleri
Ana Sayfa
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
İş Güvenliği
Kuru Kimyevi Tozlar
Sentetik Köpükler
Yangın Söndürücüler
Ürünler
Referanslar
Kurumsal
İletişim
Belgeler
Yangın Tüpü
Blog
Başka Yerde Ara
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 4

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 2

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 5

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Nerede On İki Kğ Yangın Tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü ve On İki Kğ Yangın Tüpü denilince ilk akla gelen firmalardan olan On İki Kğ Yangın Tüpü bünyesinde senelerdir . On İki Kğ Yangın Tüpü sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan On İki Kğ Yangın Tüpü Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. On İki Kğ Yangın Tüpü Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca On İki Kğ Yangın Tüpü ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın On İki Kğ Yangın Tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan On İki Kğ Yangın Tüpü Firmaları bünyesinde senelerdir . On İki Kğ Yangın Tüpü Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan On İki Kğ Yangın Tüpü lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. On İki Kğ Yangın Tüpü le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak On İki Kğ Yangın Tüpü

Pro - Yangın Söndürücüler

- Ev veya Ofis İçin Pro Serisi hem ev hem de işyeri için uygun, tam özellikli bir çok amaçlı hattır. Anahtar özellikler: Şarj Edilebilir, Krom kaplı pirinç valfler, 6 yıllık garanti, İki dilli karton ve isim plakaları, UL Listede / Sınıflandırılmış, NFPA ev ve işyeri gereksinimlerini karşılar veya aşar. Araçlar ve Tekneler - Yangın Söndürme Araçları - Ev İçin Teknelerinizi ve karayolu araçlarınızı ateşten koruyun. Kuru kimyasal modellerin Mariner serisi, deniz motoruyla ilgili en tehlikeleri kapsar. Tüm modeller korozyona dayanıklı, cazip beyaz bir kaplama özelliğine sahiptir. Tek kullanımlık ve şarj edilebilir modeller mevcuttur. Tüm modeller tutucu ayraçlarla birlikte gelir ve USCG onaylarını karşılar. Kidde'nin şarj edilebilir ve atılabilir modellerindeki Fire Control ™ hattı, araç yangın korumasının ağır talep taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Tüm modeller, üniteyi transit geçiş esnasında emniyet altına alacak şekilde tasarlanmış dayanıklı tutucu braketlerle birlikte gelir. Tüm modellerin DOT onayları var. Serbest bırakıldıktan sonra, madde anında bir "havadan daha ağır" gaza dönüşür. Bu nedenle, yerleşip motor bölmesi gibi kapalı bir alanda kalma eğilimi gösterir. Bir gemide veya bir teknede veya marinada yanıcı bir sıvı tehlikesi bulunan yerde, Fireboy® taşınabilir yangın söndürücüleri hazır bulunmalıdır. Herhangi bir evde veya ofiste bir yangın söndürücü mutlaka bir zorunluluktur. Söndürücülerin yıllardır duvarda oturup tozu toplayacak iyi bir şans olmasına rağmen, mülkünüzü ve hatta yaşamınızı kurtarabilir.fa-fire-extinguisher Yangın söndürücünüz yıllarca duvara oturacak, toz toplayacak iyi bir şans olmasına rağmen, mülkünüzü ve hatta hayatınızı kurtaracaktır.

Tüm hakları Saklıdır .