Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Başka Yerde Ara
2 Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ.

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Altı Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 2

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ .

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 5

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

On İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul

İstanbul On İki Kğ Yangın Tüpü ve On İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul On İki Kğ Yangın Tüpü bünyesinde senelerdir . On İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan On İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. On İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca On İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın On İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul

On İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan On İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . On İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul On İki Kğ Yangın Tüpü lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul On İki Kğ Yangın Tüpü le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul On İki Kğ Yangın Tüpü

Osh ile aynı çapa sahip ve dıştan farklı olmayan Oshda'nın çift asfalt kabuğu vardır, bu nedenle su yalıtım kabiliyeti Osh'tan daha yüksektir ve Oshda'nın kablosu su altında kullanılabilir. Osh ve Oshda'nın tüm özellikleri, CBP ile aynıdır (su altındaki Osh'nın kullanılmaması hariç). OSHP-MG'nin (yavaş yanma) yangın geçirmez bir kablosu, grimsi-mavi rengin plastik bir muhafazasında üretilmektedir. Çekirdeği toz değildir, ancak çok bileşenli sarı renk bileşimine sahiptir. OSHP-MG'nin yanma hızı 3 s'de 1 cm'dir. Bağımsız olarak bu kordon, yalnızca endüstriyel üretimin bazı yanıcı borularının bileşiminde kullanılmaz, çünkü CBP-MG üretimi daha pahalıdır ve yanan yoğunluğu dikkate alınan analoglarınkinden daha düşük olduğundan, normal şekilde ateşlemek daha zordur. Kablonun dairenin ucundan yanma hızını kontrol etmek için 2-3 cm'lik bir kabloyu kesin ve yok edin. Daha sonra 60 cm'lik bir parça uzunluğunu kesin ve yangın çekirdeğine ayarlayın, kronometre ile parçanın yanma süresini ölçün. Parçanın yanma süresi 60-70 saniye olmalıdır. Test sırasında soldurulmuş ve 60'dan az ve 70 saniyeden fazla yanma oranı gösteren bir kablo kullanımına izin verilmez. YANICI (YANAN) FITIL Yangına dirençli bir kabloyu tutuşturmak için incredible (yanan) bir fitil kullanılır. Sigortanın özellikleri: uygulama koşulları - kuru ortamlarda renk - açık sarı çap - 6 - 8 mm. yanma oranı 1 - 3 dakika arasında 1 cm'dir Yanıcı fitil, kordona dokunan ve potasyum nitratla emdirilmiş pamuklu veya keten ipliklerden oluşan bir pakettir. Yanıcı bir fitil ile çalışırken, yangın geçirmez kabloyla iyi bir bağlantıya dikkat edilmelidir, zira kötü bir bağlantı başarısızlığa neden olur.

Tüm hakları Saklıdır .