Tam Kategori Listeleri
Ana Sayfa
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
İş Güvenliği
Kuru Kimyevi Tozlar
Sentetik Köpükler
Yangın Söndürücüler
Ürünler
Referanslar
Kurumsal
İletişim
Belgeler
Yangın Tüpü
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki Kğ Yangın Tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı Kğ Yangın Tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On İki Kğ Yangın Tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli Kğ Yangın Tüpü

Bizim Kurumsal Sayfamız

kurumsal finanskurumsal birleşmekurumsal yöneticiler ?resmi olarak veya tek bir üyenin değil, bütün bir grup tarafından paylaşılması : Bütün yetişkinler , kabilenin çocuklarının yetiştirilmesi için kurumsal sorumluluk alır .Daha fazla örnek Eğilim doğru vites küçültmeyi , çalışanların takas stresi kurumsal ait ömrü daha kaliteli zaman , cazip UK% 6'sını işgücü geçen yıl . Şirketin misafirler Ascot'un edilir eğlenin kurumsal içinde Otelcilik alanında . Hakkında bu anda zaman yeni fikirler 'kurumsal ilgili yönetim ' vardı başlamış etmek sızmak içine lokal hükümeti . O Bir kez başladı 1967 yılında Paramount'da, o taşındı hızla kurumsal yukarı merdiven . Protestocular çağrıda bina bir

anıt kurumsal için hırs

a:Bir dernek haline getirilir ve bir bireyin hakları ve yükümlülükleri ile kanunen tanınır :Kuruluşb:birşirketleveyaşirketle ilgilikurumsal yapıyı yeniden yapılandırma planıc:bir birim olarak kabul edilen bir ülke veya bölgenin büyük şirketleri veya bunlarla ilgili veya varlıkları kurumsal Amerika'daki en son trend d: büyük şirketlerle ilişkili veya etkilerine veya kontrollerine atfedilen niteliklere (ticari veya özgünlük eksikliği gibi) sahip olma kurumsal rock müziği kurumsal sanat2:bireylerin birleşik bir organı ile ilgili, bunlarla ilgili veya oluşturulanİnsan hukuku , bir halkın kurumsal eylemi sonucu ortaya çıkar ... Camdaki küçük delikteki basınç ölçeri kontrol edildikten sonra, eski camı çıkarmanız ve yeni bir camla değiştirmeniz gerekiyor mu? Küçük deliği örten kendinden yapışkan şeffaf yuvarlak bir plastik conta vardır. Ölçü aletini delikten kontrol etmeden önce contayı çıkarmalısınız ve kontrol ettikten sonra deliği conta ile kapatınız. Böylece camın çıkarılması gerekli değildir. 10. Sınıf D yangın nedir ve bu yangını hangi tüp söndürücü bastırabilir? Bazı metaller yanıcıdır veya sodyum, titanyum, magnezyum, potasyum, uranyum, lityum, plütonyum ve kalsiyum gibi yanıcıdır. Bu tür yangınlar "Sınıf D" olarak adlandırılır. D Sınıfı yangın genellikle yanıcı metali ve onları ilgilendiren prosesleri ele alan imalat süreçlerine veya ticari proseslere özeldir. Kuru metal tozu bu yanan metalleri öndürmek için kullanılır. 11. CAP 437 nedir ve toz halinde söndürücü için minimum gereksinimi nedir?

Tüm hakları Saklıdır .

CAP 437, Birleşik Krallık Sivil Havacılık Otoritesi tarafından verilen Offshore Helicopter Landing Areas için bir standarttır. Toz tipi söndürücü için CAP 437 minimum gereksinimleri aşağıdaki gibidir: Minimum toplam kapasite, 1 veya 2 söndürücüden 1,35 kg / sn'den 2 kg / s'ye kadar boşaltma hızında 45 kg'lık olmalıdır. Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18). Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Tüm hakları Saklıdır.