Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki kğ yangın tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı kğ yangın tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On iki kğ yangın tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli kğ yangın tüpü

Karbondioksit Yangın Tüpü İstanbul

İstanbul Karbondioksit Yangın Tüpü ve Karbondioksit Yangın Tüpü İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul Karbondioksit Yangın Tüpü bünyesinde senelerdir . Karbondioksit Yangın Tüpü İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Karbondioksit Yangın Tüpü İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Karbondioksit Yangın Tüpü İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Karbondioksit Yangın Tüpü İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Karbondioksit Yangın Tüpü İstanbul

Karbondioksit Yangın Tüpü İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Karbondioksit Yangın Tüpü İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . Karbondioksit Yangın Tüpü İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul Karbondioksit Yangın Tüpü lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul Karbondioksit Yangın Tüpü le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul Karbondioksit Yangın Tüpü Hava yolunun CO2 laser cerrahisi sırasında yangın tehlikeleri, özel endotrakeal tüplerin kullanılmasını gerektirir. Son 7 yılda CO2 lazer laringeal cerrahi alan 227 olguyu inceledik ve bunlardan 3'ü endotrakeal ateş sonucu komplikasyonlara neden oldu. Silikon T-tüp (Montgomery Safe-T-tüpü), jet havalandırma tüpü ve Xomed lazer kalkanı endotrakeal tüp de dahil olmak üzere farklı malzemelerden yapılmış trakeal tüpler kullanıldı. Buna ek olarak, silikon T-tüp, jet havalandırma tüpü, Xomed lazer kalkanı endotrakeal tüp, paslanmaz Lazer-Flex trakeal tüp, polivinil klorür (PVC) endotrakeal tüp ve alüminyum folyo dahil altı farklı malzemeden endotrakeal tüplerin yanıcılığını in vitro olarak test ettik. oda havasında sürekli çalışan CO2 lazerine maruz bırakarak PVC endotrakeal tüp sarın. Lümen boyunca ateş ve yanmanın başlama zamanı T-tüp için 0,3 saniye, jet havalandırma tüpü için 0,5 saniye, Xomed lazer korumalı endotrakeal tüp için 5 saniye ve PVC endotrakeal tüp için 0,8 saniye idi. Laser-Flex trakeal tüp (paslanmaz) ve alüminyum folyo sarılı

Tüm hakları Saklıdır .

PVC endotrakeal tüp, 30 saniye CO2 lazer ışınlamasından sonra ateş yakamadı. Silikon T-tüpü en tehlikeli görünüyordu. Jet havalandırma borusu ve Xomed lazer kalkanı endotrakeal tüp yangın riskine sahiptir. Alüminyum folyo sarılı PVC endotrakeal tüpün önce ateş yaktığı bildirildi. Bu nedenle CO2 lazer cerrahisi sırasında paslanmaz endotrakeal tüpün en güvenli boru olduğu düşüncesindeyiz. sırasıyla. Laser-Flex trakeal tüp (paslanmaz) ve alüminyum folyo sarılı PVC endotrakeal tüp, 30 saniye CO2 lazer ışınlamasından sonra ateş yakamadı. Silikon T-tüpü en tehlikeli görünüyordu. Jet havalandırma borusu ve Xomed lazer kalkanı endotrakeal tüp yangın riskine sahiptir. Alüminyum folyo sarılı PVC endotrakeal tüpün önce ateş yaktığı bildirildi. Bu nedenle CO2 lazer cerrahisi sırasında paslanmaz endotrakeal tüpün en güvenli boru olduğu düşüncesindeyiz. sırasıyla. Laser-Flex trakeal tüp (paslanmaz) ve alüminyum folyo sarılı PVC endotrakeal tüp, 30 saniye CO2 lazer ışınlamasından sonra ateş yakamadı. Silikon T-tüpü en tehlikeli görünüyordu. Jet havalandırma borusu ve Xomed lazer kalkanı endotrakeal tüp yangın riskine sahiptir. Alüminyum folyo sarılı PVC endotrakeal tüpün önce ateş yaktığı bildirildi. Bu nedenle CO2 lazer cerrahisi sırasında paslanmaz endotrakeal tüpün en güvenli boru olduğu düşüncesindeyiz. Alüminyum folyo sarılı PVC endotrakeal tüpün önce ateş yaktığı bildirildi. Bu nedenle CO2 lazer cerrahisi sırasında paslanmaz endotrakeal tüpün en güvenli boru olduğu düşüncesindeyiz. Alüminyum folyo sarılı PVC endotrakeal tüpün önce ateş yaktığı bildirildi. Bu nedenle CO2 lazer cerrahisi sırasında paslanmaz endotrakeal tüpün en güvenli boru olduğu düşüncesindeyiz. Tüm hakları Saklıdır.