Tam Kategori Listeleri
Arabalı Yangın Tüpü
Asınıfı Yangınlar
Diğer İller
İstanbulun Semtleri
İtfaiyeci Nasıl Söndürür
Nasıl Çalışır
Söndürücü Kulanmak
Yangın Söndürücüleri En Yaygını
Tarihi Büyük Yangın
Yangın Önleme
Yangın Tehlikeleri
Semtler
Site Hritası
Yangın Tüpü
Blog
Başka Yerde Ara
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Nerede Yangını İtfaiyeciler nasıl söndürür

İtfaiyeciler nasıl söndürür Bu sayfa itfaiye ve yangın söndürme alanında kariyer için kişisel gereksinimleri hakkında informaton bireylere sunmak için tasarlanmıştır. Yangın zarar ve potansiyel olarak ölümcül etkilerinden güvenli evlerimizi ve toplulukları tutmak için her gün hayatlarını riske erkekler ve kadınlar, özel bir haraç hak. İtfaiyeciler genellikle çalıştırılıyordu ve underappreciated, henüz yerine şikayet, daha fazla değil, onlar kendi işini ne kadar çok sevdiğimi söylemek vardır. Biz ne kadar vicdani farkında mısın ve bu kamu görevlilerinin kendi topluluklarına olan adanmış?

İtfaiye Kariyer bunu yapmazsanız

İtfaiye kariyer ararlar Bireyler zengin olmak. Itfaiye düzenli olarak yapmak, kişisel risk ve kurbanlar göz önüne alındığında, bunların maaşları nispeten yetersiz bulunmaktadır. 2008 istatistiklerine göre, bir itfaiyeci ortalama saatlik ücret sadece 21,97 $ oldu. Itfaiye kariyeri profesyonel bir tam-zamanlı diğerleri hiç ödenmemesi ise, 22.000 $ ve yıllık 50.000 $ arasında yapmak için bekleyebilirsiniz. Sadece on-the-iş eğitimi alırken kendi kasaba ve şehirlere geri vermek isteyen - Birçok gönüllü itfaiyeciler hiçbir ücret ödemeden kendi değerli hizmetler sunmak. Söylemeye gerek yok, yangınla mücadele, yoğun, zor ve çok tehlikeli bir iştir. İtfaiyeciler, günlük egzersiz ve Alarm çaldığında kendi çetin görevleri karşılamak için fiziksel olarak hazır olmasını sağlamak için özel eğitim matkaplar katılmak. Bu cesur bireyler sıklıkla ateş tarafından tuzağa olanlar kurtarmak için yanan binaya yürümek gerekiyor. Bunlar zehirli gazlar, düşen çatılar ve duvarlar kendilerini açığa ve yangın kendisi elbette, güçlü bir kuvvet. Başkalarını tasarruf ederken, kendi kişisel güvenlik hattı üzerinde. Acil Sağlık Hizmetleri itfaiye duman zehirlenmesi muzdarip kurbanları bulmak, özellikle kendi kurtarma operasyonları sırasında acil sağlık hizmetleri sağlamak ve / veya bilinçsiz için Bazen gereklidir. Acil tıbbi yardım (EMT) henüz sahneye geldi değilse, geri bilinç kişiyi getirmek için denemek için kurtarıcı kadar olacak. Sık sık zarar edilmiş olanlar ambulans gelene kadar, sakinleştirdi güvence ve teselli gerekir.

Kahramanlık Özellikleri

yıkıcı yangınlar can ve mal güvenliğini koruma önemli işler yapmak sadece eğitim ve fiziksel yeterlilik daha sürer. İş duygusal-ücret durumların ortasında inanılmaz cesaret, öz disiplin, hizmet başkaları için bir tutku, ve karar verme becerileri oluşan güçlü bir karakter gerektirir. Onlar bir birleşik ekip oluşturmak için kendi meslektaşları ile yakından çalışmak gerekir gibi İtfaiyeciler genellikle kişilerarası ve sosyal becerilere sahip. Çünkü onların ortak niteliklerin, karşılaştıkları ortak engeller ve birlikte eğitim geçirmek sayısız saatler, bu profesyoneller genellikle bu tipik kardeşler arasında bulundu rakip bağlar kurmak. İtfaiyeciler, bazen günlerce yangın istasyonunda yaşayan, çok uzun saatler çalışmak. Onlar işlerini taahhüt ve toplumlarını korumak çalışmalarını almak ve birbirlerini çok ciddiye vardır. Bunlar genellikle bunları önlemek için nasıl yangınlar tehlikeleri, ve ne bir yangın durumunda yapılacak başkalarına eğitmek yardımcı olmak amacıyla okul ve diğer kuruluşların kendi değerli zaman gönüllü. Bizim itfaiye şeref!

Tüm hakları Saklıdır .