Tam Kategori Listeleri
Ana Sayfa
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
İş Güvenliği
Kuru Kimyevi Tozlar
Sentetik Köpükler
Yangın Söndürücüler
Ürünler
Referanslar
Kurumsal
İletişim
Belgeler
Yangın Tüpü
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki Kğ Yangın Tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı Kğ Yangın Tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On İki Kğ Yangın Tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli Kğ Yangın Tüpü

İletişim Sayfamıza Hoş Geldiniz

Çagrı Merkezi : 0 532 256 68 66

Küçük iletişim alev, çoğunlukla sarı ama üstte kırmızı. iletişim şeyi, sıcak olan iletişimini veya örnek olma bağlamında ( aydınlatılmış , argo ) açıklamak için kullanılabilir. On Snapchat , iletişim kişinin yanındaki yangın emojisi iletişim işaret snapstreak ileri geri bu kişiye yakalamaya ardışık gün sayısı:. Fire , 2010 yılında Unicode 6.0'ın iletişim parçası olarak onaylandı ve 2015 yılında Emoji 1.0'a eklendi . madde olan) durumu arasında yakma üreten alevleri göndermek üzerinden ısı ve ışık ve olabilir üretmek duman :Hayvanlar genellikle ateşten korkar . Yangın edilmiştir başladı tarafından çocuklarla oynayarak ile eşleşmeleri . 40 kişi yardım etmek söndürmek (= dur ) ateş.Kütüphane oldu kötü hasarlı içinde yangın. Kaç tarihi binaları vardır hasarlı tarafından her yangına yıl ? O gerekiyordu kurtarıldı onu zaman ev yakalandı ( abd yakalandı üzerine ) ateş (= başladı etmek yanık ) . ?B1 [ C ] , iletişim küçük kontrol için kullanılan yangın ısıtma ya da pişirme : Çok var soğuk burada - Ben gerektiğini hafif iletişim ateş?Sahilde iletişim ateş inşa ettik. Biz koymak bizim çadır ve yapılan iletişim küçük yangın. yanıyor

?B1 iletişim şey yanıyorsa , yanmamalıdır :

Eğer sizin ev alev almıştı ve olabilir kurtarmak tek iletişim şey, ne olurdu? ?[ C ] i·ngiltere'de iletişim odanın ısınması içinkullanılaniletişim gaz veya elektrikli ısıtıcı : iletişim gaz / elektrikli yangınEğer soğuksa ateş et.Daha fazla örnek Her iki bina da yangından çok etkilenmişti . Benim kedi sever dozerleme içinde ön yangın. Yangın edilmiştir düşünce edildiği neden iletişim tarafından gaz patlaması . Kuru hava olan artan iletişim risk ve fırça yangınları. Alevler büyüdü büyük yangın olarak yayılma . Eş Anlamlılar: eş anlamlılar ve ilgili kelimeleryangın adı ( AYAKKIR ) C2- [ U ] çekim ve silah ya da başka silahlarla : Polis açıldı ateş üzerinde (= başlayan çekim at) protestocuları . Komut verildi sona yangın (= durma çekim ) . Şehir altına girdi ateşten gelen hükümet karşıtı güçlerin son gece .

Tüm hakları Saklıdır .

Eş Anlamlılar: eş anlamlılar ve ilgili kelimeler yangın adı ( DUYURU )[ U ] güçlü duygu : Konuşmasında çıkan ateş, herkese ilham verdi .Ayrıca bakınızateşli Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18). Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk iletişimkaç dakikası kritik önem taşır iletişim kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan iletişim işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka iletişim çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. iletişim avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan iletişim yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan iletişimaz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Fireboy®, ABD Sahil Güvenlik onayını almak için dünyadaki ilk temizlik maddesi sistemleri olan beş (5) ve on iletişim (11) pound taşınabilir yangın söndürücü sunuyor. Bu taşınabilir yangın söndürücülerin eşsiz iletişim özelliği, kullanıcının ateşten 10 metre uzakta durmasına olanak tanıyan Argon gazı kullanarak süper basınç Tüm hakları Saklıdır.