Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Başka Yerde Ara
2 Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ.

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Altı Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 2

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ .

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 5

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul

İstanbul İki Kğ Yangın Tüpü ve İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul İki Kğ Yangın Tüpü bünyesinde senelerdir . İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul

İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . İki Kğ Yangın Tüpü İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul İki Kğ Yangın Tüpü lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul İki Kğ Yangın Tüpü le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul İki Kğ Yangın Tüpü

KAPSÜLLER - PATLAYICILAR Kapsüller - patlayıcılar, patlayıcıları başlatmak için (patlama başlatmak için) kullanılır. Yıkıcı operasyonlar için birliklerde iki değişiklik yapılmıştır: KD No. 8-A ve KD No. 8-M. Aralarındaki fark malzeme (aluminyum veya bakır) ve kullanılan patlayıcı tipidir. Her iki patlatıcının boyutları da aynı - uzunluk 47 mm, çapı 7 mm. Bir taraftan, CD açıktır ve yangın kablosunun ucu oraya sokulmuştur. Şekilde (yukarıdan aşağıya doğru): CD No. 8-A CD No. 8-M CD No. 8-M (eğitimsiz) KD 8-A (taklit) Kapsül kapağı patlayıcıların gücü (Tetril, RDX veya PETN) artış 1.02 g içine bastırılır, bir ucu kapalı diğer ucu açık olan, 6.5 mm kadar bir manşon, iç çapıdır. Daha sonra, kovan içinde, yaklaşık olarak bunun ortasında bir ters da alüminyum içerisine basılır basılmaz, oluşan bir başlatma patlayıcı olan bir kap: (yüksek güç patlayıcı patlatma gelen) alt - 0.2 gr kurşun azid yukarıda - 0.1 g teneresa. Açık ucun yanındaki kovanın yaklaşık yarısı oyuktur. manşonun oyuk kısmından Calyx KD başlatıcı patlayıcı çökelmesi korunmaktadır kap veya ince ipek ağ kaproik içine, kaplı küçük bir açıklık vardır. kapalı uç, patlama darbe diğer yönlere göre daha güçlü olan karşı kümülatif girintiye sahiptir. 1 - manşon 2 - ipek örgülü elbise 3 - ipek veya naylon örgü 4 - TNRS 5 - kurşun azid 6 - patlayıcı yüksek güçte patlayıcı Kapsül patlayıcılar, küçük harici etkilere aşırı duyarlıdır. Patlayıcıları çok dikkatli tutmak için, darbe, kıvılcım, ısıtma, başlatıcı bileşik üzerindeki sürtünme ve kolun düzleştirilmesinden kolayca patlayabilirler. Onları düşürüp vuramazsın. Kapaklar patlamaya karşı korumalı, özellikle de çıngıraklı yılan cıva ile donatılmış nemden korunmalı, patlayıcılardan ayrı olarak kuru bir yerde muhafaza edilmelidir. Şapkalı fünyatörler, 50 parça mukavva kutuya veya 100 adet metal kutuya, dik olarak yukarıya doğru dik olarak depolanır ve taşınır.

Tüm hakları Saklıdır .