Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki kğ yangın tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı kğ yangın tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On iki kğ yangın tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli kğ yangın tüpü

Hidrofor İstanbul Fiyatları

İstanbul Hidrofor ve Hidrofor İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul Hidrofor Sistemleri bünyesinde senelerdir.Hidrofor İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Hidrofor İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Hidrofor İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Hidrofor İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak.

Bakın Hidrofor İstanbul

Hidrofor İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Hidrofor İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . Hidrofor İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul Hidrofor lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul Hidrofor le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul Hidrofor Uygulama: Basınçlı su deposu, gemi ve sondaj platformlarının temizlenmesi ve yaşaması için temiz su sağlamak için kullanılabilir. Model Önemi C: Duvar asma tipi, Tamir girişi: Kovan flanşı, B: Duvar asma tipi, Tamir girişi: Kovuk menholü, C: Dikey tip, Tamir girişi: Kovan menholü. Beyin Tanımı Cihaz, kabin gövdesindeki suyu uygun bir hava basıncı altında tutmak için pompayla basınçlı gaz kullanarak basınçlı havayı kullanır. Mürettebatlara tatlı su sağlamak. Deniz Buharı Elektrikli Isıtma Hidrofor Tankı Uygulama: buharlı elektrikli sıcak su tankı, mürettebat için olan buhar kaynağına veya sıcak suyu üreten her tür gemi için uygundur. Elektrikli / buharlı ısıtma rehberi olarak, bu ısıtıcı serisi, gemi ve sondaj platformunda yaşam boyu kullanılmış tatlısu borusu sistemi için geçerlidir, belirli bir ölçekte su sıcaklığı, çalışma bağımsız olabilir ve emniyet yardım cihazı sağlar. Deniz Buhar Isıtma Hidrofor Tankı Uygulama: Bu sıcak su deposu serisi, buhar ile ısıtılan temiz su sistemi için uygundur. buharlı sıcak su deposu ve tank taze su basınç tankı serisi, yani kabin tatlı suyunda tatlı su basınç tankı kullanımı, buharlı ısıtma ısıtma bileşenleri tüm gemide kullanılmak üzere. Sıcaklık kontrol valfı: ayarlanan sıcaklık kontrol aralığına göre açma ve kapama. Basınç göstergesi: kabin içindeki basınç. Termometre: ekran dolabı sıcaklığı. Güvenlik valfı: kabin içindeki basınç 0,63 MPa'yı aştığında, güvenlik valfi açık olarak kabindeki basıncı serbest bırakır. Deniz Kombine Hidrofor Tankı Uygulama Bu basınçlı su tankı serisi, gemi temiz su boruları ve deniz suyu boruları, pompalar için uygundur; basınç anahtarı, elektrikli kontrol kutusu ve hidrofon birlikte monte edilir. Kompakt ve iyi görünümlü bir görünüm, kurulumu ve bakımı kolaydır ve su tedarik sistemi için ideal bir ünitedir. Sıcaklık kontrol valfı: ayarlanan sıcaklık kontrol aralığına göre açma ve kapama.Basınç göstergesi: kabin içindeki basınç.Termometre: ekran dolabı sıcaklığı.

Tüm hakları Saklıdır

Güvenlik valfı: kabin içindeki basınç 0,63 MPa'yı aştığında, güvenlik valfi açık olarak kabindeki basıncı serbest bırakır. PaylaşPaylaş Do you know Marine Hydrophore Tank ? BeğenDo you know Marine Hydrophore Tank ?Yorum Yap Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18). Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Tüm hakları Saklıdır.