Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki kğ yangın tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı kğ yangın tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On iki kğ yangın tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli kğ yangın tüpü

Fm 200 Yangın Söndürme İstanbul

İstanbul Fm 200 Yangın Söndürme ve Fm 200 Yangın Söndürme İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul Fm 200 Yangın Söndürme bünyesinde senelerdir . Fm 200 Yangın Söndürme İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Fm 200 Yangın Söndürme İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Fm 200 Yangın Söndürme İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Fm 200 Yangın Söndürme İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Fm 200 Yangın Söndürme İstanbul

Fm 200 Yangın Söndürme İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Fm 200 Yangın Söndürme İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . Fm 200 Yangın Söndürme İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul Fm 200 Yangın Söndürme lerini barındırıyor. Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul Fm 200 Yangın Söndürme le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul Fm 200 Yangın Söndürme Bu sistemler aşağıdaki bileşenlerden ve bunlarla ilişkili aksesuarlardan oluşur: FM-200 Depolama Bileşenleri - Depolama bileşenleri, FM-200 kimyasal ajanını içeren silindir düzeneği (dizileri) ve silindir düzeneğini yerine sabitleyen silindir dirseği (ler) i içerir. FM-200 Dağıtım Bileşenleri - Dağıtım bileşenleri, memeleri silindir grubuna bağlamak için kullanılan ilişkili boru sistemi ile birlikte FM-200'ü korumalı bir tehlikeye sokmak için kullanılan deşarj püskürtücülerinden oluşur. Trim Bileşenleri - Trim bileşenleri, FM-200 sisteminin kurulumunu tamamlar ve bağlantı parçaları, basınç göstergesi, düşük basınç denetleme şalteri, elektrikli supap aktüatörü ve manuel supap aktüatöründen oluşur. Köle Düzenleme Bileşenleri - Köle düzenleme bileşenleri, pnömatik valf aktüatör (lar) ından, tahrik kontrol valfinden, havalandırma kontrolünden, harekete geçirme hortumundan ve çok silindirli (köleli) düzenleme için gerekli olan bağlantı parçaları içerir. Tamamlayıcı Bileşenler İlave bileşenler boşaltma basıncı anahtarı ve manifold çek valfini içerir. Bunlar, çekirdek ekipmanı tamamlar veya belirli bir çok silindirli yapılandırmayı tamamlarlar. Kontrol Paneli - Bu cihaz, elektrik aktüatörünün, dedektörlerin, uyarı cihazlarının, silindir basıncının ve herhangi bir elle bırakma ve durdurma istasyonunun durumunu izler. Tüm elektrikli veya elektronik cihazlar çalışması için kontrol paneline bağlanmalıdır. Erken Uyarı Algılama ve Alarm Cihazları - Elle serbest bırakma ve durdurma istasyonları ile birlikte kullanılan erken uyarı algılama cihazları, sistem verimliliğini en üst düzeye çıkarırken, sesli ve görsel alarm cihazları, alarm durum personelini uyarır. Minimum konteyner depolama alanı gerektirir

Tüm hakları Saklıdır .

Sıfır ozon tüketici potansiyel Düşük küresel ısınma potansiyeli Kısa atmosferik ömür İşgal altındaki alanlar için güvenli Listelerin ve onayların tam listesi Yangın koruma endüstrisinde en iyi garanti Geniş yangın koruma aksesuar serisi Basitleştirilmiş kurulum ISO 9001 sertifikalı Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18). Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Tüm hakları Saklıdır.