Tam Kategori Listeleri
Ana Sayfa
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
İş Güvenliği
Kuru Kimyevi Tozlar
Sentetik Köpükler
Yangın Söndürücüler
Ürünler
Referanslar
Kurumsal
İletişim
Belgeler
Yangın Tüpü
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki Kğ Yangın Tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı Kğ Yangın Tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On İki Kğ Yangın Tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli Kğ Yangın Tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü ve Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan Elli Kğ Yangın Tüpü bünyesinde senelerdir . Elli Kğ Yangın Tüpü sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Elli Kğ Yangın Tüpü Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Elli Kğ Yangın Tüpü Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Elli Kğ Yangın Tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Elli Kğ Yangın Tüpü Firmaları bünyesinde senelerdir . Elli Kğ Yangın Tüpü Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Elli Kğ Yangın Tüpü lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Elli Kğ Yangın Tüpü le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak Elli Kğ Yangın Tüpü Bir grup yanıcı (yanıcı) malzemenin tanımlanması için hızlı bir yangın tüpünün yöntemi olabilir. Bu testte, 150 X 35 mm ölçülerinde ve kalınlığı 10 mm'den fazla olmayan bir materyal örneği çapı 50 mm olan dikey bir metal boruya yerleştirilir ve gaz brülörünün alevine 2 dakika boyunca maruz bırakılır. Ateşleme kaynağının çıkarılmasından sonra kendiliğinden yanma yapan malzemeler ve% 20'den fazla bir kütle kaybına sahip malzemeler yakıt anlamına gelir. [8] Sovyetler Birliği'nde, yangın tehlikeli maddelerin belirlenmesinde kullanılan temel yöntemler, Bütün Birliğin Bilimsel Yangın Önleme Araştırma Enstitüsü tarafından geliştirildi. Bunlara yangın tüpü metodu dahildir [27, s. Bu çok zorlu bir test metodudur ve materyalin ateşlenmesine neden olmayan gaz halindeki ürünlerin serbest bırakılmasından dolayı kütle kaybı oluşabileceği için, özellikle ısıya dayanıklı polimerler temelinde tekstil malzemelerinin yangın dayanımını karakterize edemez. [9] Elastik poliüretan köpük yanmayı desteklemez. Yangın tüpü testinin sonuçlarına göre, sert yanan bir malzeme olarak sınıflandırılabilir. [10] alev alabilirliği değerlendirmek için kullanmak uygun ilk alev borusunun yöntem grubu, basit ve hızlı bir şekilde en yanıcı maddeleri tespit sağlar. [11] 12Doğrusal katsayının değerleri. Genleştirilmiş polistirenin yangına direnci. [12]

burada Elli Kğ Yangın Tüpü

Genleşmiş polistrenin önemli bir özelliği yangın direncidir. Yangın direnci için kriter, yangın eyleminden sonra örneklerin kütle kaybı olmasıdır. Genişletilmiş polistirenin yangın direnci tayini, tüm ısı yalıtım malzemeleri için standart olan ateş tüpünün yöntemine ve ayrıca kalorimetrik yöntemle gerçekleştirilir. Ateş tüpünün metodu, kendi kendine yanma süresinin ve numunenin kütle kaybının belirlenmesine dayanır. Kalorimetrik metot uyarınca, genleşmiş polistrenin yanıcılığı, numunenin yakılması sırasında açığa çıkan ısı miktarının malzemenin tutuşması için gerekli olan minimum ısı miktarına oranı ile belirlenir. [13] Brülör ile numune arasındaki mesafe 10 mm olmalıdır. Yangın, teknenin dışında bulunan numunenin alt köşesinden ateşlenir; Ateşleme başladığı andan itibaren alevin numunedeki yayılımı kaydedilir. Malzemenin altı test örneğinden biri tüm uzunluğu boyunca yanarsa, malzeme yanıcı olarak sınıflandırılır. Daha kesin sonuçlar elde etmek için , yangın tüpünün yöntemini değiştirmek için [4] önerilmiştir ; böylece yanıcı materyaller grubunun tanımlanmasıyla birlikte, zor yanabilen, kendi kendini söndüren ve yanmaz malzemelerin birbirinden ayırt edilmesi mümkündür. [14]• Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18). • Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Tüm hakları Saklıdır.