Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki kğ yangın tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı kğ yangın tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On iki kğ yangın tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli kğ yangın tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul

İstanbul Elli Kğ Yangın Tüpü ve Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul Elli Kğ Yangın Tüpü bünyesinde senelerdir.Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul

Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . Elli Kğ Yangın Tüpü İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul Elli Kğ Yangın Tüpü lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul Elli Kğ Yangın Tüpü le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul Elli Kğ Yangın TüpüTSE 862 - Taşınabilir EN 3 (1-2 kg) Yangın Söndürücü Bu yangın söndürücüler, koruyucu tulumba ile boyalı aksesuarlarla donatılmış özel tetik-uydurma, kullanımı kolay, güvenilir kalite sunar. Satış Kalitesi Sıvama 7114 A1 Konut Gaz Metal Ark Kaynağı Pirinç Tetik Vana Meclisi İthal Manometre İthal ABC Söndürücü% 40 (Ruhl) 18 bar Çalışma Basıncı 0.70 mikron Elektro-Statik Toz Boya Bu yangın söndürücüler, özel tetik-uydurma, kullanımı kolay, güvenilir kalite, koruyucu boya ile boyanmış aksesuarlar ile donatılmıştır. Pro - Yangın Söndürücüler - Ev veya Ofis İçin Pro Serisi hem ev hem de işyeri için uygun, tam özellikli bir çok amaçlı hattır. Anahtar özellikler: Şarj Edilebilir, Krom kaplı pirinç valfler, 6 yıllık garanti, İki dilli karton ve isim plakaları, UL Listede / Sınıflandırılmış, NFPA ev ve işyeri gereksinimlerini karşılar veya aşar. Araçlar ve Tekneler Yangın Söndürme Araçları Ev İçin

Tüm hakları Saklıdır.

Teknelerinizi ve karayolu araçlarınızı ateşten koruyun. Kuru kimyasal modellerin Mariner serisi, deniz motoruyla ilgili en tehlikeleri kapsar. Tüm modeller korozyona dayanıklı, cazip beyaz bir kaplama özelliğine sahiptir. Tek kullanımlık ve şarj edilebilir modeller mevcuttur. Tüm modeller tutucu ayraçlarla birlikte gelir ve USCG onaylarını karşılar. Kidde'nin şarj edilebilir ve atılabilir modellerindeki Fire Control ™ hattı, araç yangın korumasının ağır talep taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Tüm modeller, üniteyi transit geçiş esnasında emniyet altına alacak şekilde tasarlanmış dayanıklı tutucu braketlerle birlikte gelir. Tüm modellerin DOT onayları var. Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18). Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Tüm hakları Saklıdır.