Tam Kategori Listeleri
Ana Sayfa
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
İş Güvenliği
Kuru Kimyevi Tozlar
Sentetik Köpükler
Yangın Söndürücüler
Ürünler
Referanslar
Kurumsal
İletişim
Belgeler
Yangın Tüpü
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki Kğ Yangın Tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı Kğ Yangın Tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On İki Kğ Yangın Tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli Kğ Yangın Tüpü

Nerede Bizim Blog Sayfamız

tarih 1930'da kurulan Yangın Malzemeleri Üreticileri Derneği, uluslararası kar amacı gütmeyen ticaret dernekleri ticari yangın koruma ekipmanları erken safhalarda ateşe karşı savunma. Dernek çabalarını merkezler hayat güvenliğinin en iyi şekilde sağlanmasının temel önceliği etrafında dengeli yangın koruma tasarımı" nın uygulanması - proaktif bir emniyet planı herhangi bir güvenceye dayanmaz. Misyon Üye şirketler hayatlarını kurtarmak ve mülkiyetini eğitim ve bilinçlendirme, ilerleme yoluyla korumak için birleştiler yangın ekipmanları pazarının ve düzenleyici gerekliliklerdeki iyileşmenin Son Başarılar Hareketli bir "Taşınabilir Yangın Söndürücü Nasıl Kullanılır" eğitim videosunun son kullanıcılara yaratılması YouTube ™, ilk iki hafta içinde 1.200'den fazla görüntüleme aldı. Üye makalelerin Birleşik Devletler ve Kanada ulusal ticaret yayınlarında savunulması için yerleştirilmesi

Dengeli yangın koruması

NFPA, ICC, yerel, eyalet ve ulusal yetkililerle pozitif yangın çıkartmak için devam eden katılım ve yapı kodları, yasalar ve ilgili güvenlik standartları ile ilgili Underwriters Laboratories, Inc. Doğrudan posta ve reklam kampanyaları aracılığıyla yangın şeflerine, yetkili mercilere sürekli olarak ulaşma mahkeme yeri, sigorta acenteleri, bina sahipleri, operatörler ve güvenlik yöneticileri kod amaçları için savunuculuk, güvenlik uygulaması ve eğitim için en iyi uygulamalar.Bölümler Yangın Malzemeleri Üreticileri Derneği üç bölüme ayrılmıştır: Yangın Hortumu ve İç Donanım Taşınabilir Yangın Söndürücüler Pre-Engineered Yangın Bastırma Sistemleri Üye şirketler, küçük ürüne özgü ekiplerde ve toplu olarak etkilerler sanayi konuları ve sonuçları. Yangın Gerçekleri Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18).

Tüm hakları Saklıdır .

Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Yanıyorlar tamamen sabah 11'e kadar söndürüldü. Soba borulamasından çıkan küller, çoğunlukla evin dışına zarar veren alevleri tutuşturan ön sundurmada bir yığın yaprak indi. Yangın başladığında köpeklerle evde yalnız olan Kelly Lady, boruların içine üflenen külleri görmediğini söyledi. Tüm hakları Saklıdır.