Tam Kategori Listeleri
Ana Sayfa
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
İş Güvenliği
Kuru Kimyevi Tozlar
Sentetik Köpükler
Yangın Söndürücüler
Ürünler
Referanslar
Kurumsal
İletişim
Belgeler
Yangın Tüpü
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki Kğ Yangın Tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı Kğ Yangın Tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On İki Kğ Yangın Tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli Kğ Yangın Tüpü

Nerede Altı Kğ Yangın Tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü ve Altı Kğ Yangın Tüpü denilince ilk akla gelen firmalardan olan Altı Kğ Yangın Tüpü bünyesinde senelerdir . Altı Kğ Yangın Tüpü sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Altı Kğ Yangın Tüpü Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Altı Kğ Yangın Tüpü Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Altı Kğ Yangın Tüpü ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Altı Kğ Yangın Tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Altı Kğ Yangın Tüpü Firmaları bünyesinde senelerdir . Altı Kğ Yangın Tüpü Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Altı Kğ Yangın Tüpü lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Altı Kğ Yangın Tüpü le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak Altı Kğ Yangın Tüpü

burada Altı Kğ Yangın Tüpü

Yangın tüpünün yöntemi, yanıcı malzemeleri tanımlamak için plastikleri hızlı bir şekilde değerlendirmek için tasarlanmıştır. [1] Ateş tüpü yöntemi yanıcı (yanıcı) katı maddelerin bir grubunu belirlemek için hızlı bir kabul metodudur. [2] Ateş tüpünün yöntemi, kendinden yanmanın zamanını ve numune maddesinin ağırlık kaybını belirlemeye dayanır. Kalorimetrik yöntem yanıcılık için (yanabilirlik) köpükler, yanma sürecinde numune tarafından üretilen ısının oranı belirlenir, en düşük ısı darbeleri çıkarıcı malzemeyi tutuşturmak için gerekli zamandır. [3] Yöntem alev borusu yanıcı plastik ve alev yayılma yöntemi belirlemek için kullanılır - yanıcı plastikten oluşturulabilir. Yatay olarak yerleştirilmiş numune malzeme boyunca alev yayılma hızını - birinci hız ve kendi kendine yanma zaman yanma doğası ve yanma işlemi kütle değişimi, ikinci belirlenmesi ile ilgilidir. [4] 5 Yangın tüpü metodu ile test etme tertibatının planı. 1 - bir boru. 2 - numune. 3 - brülör. 4 - ayna. Yanıcılık tayini için kurulum şeması. Örnek ben.2 - brülör. [5] En sık kullanılan yanıcı fiberglas derecesini belirlemek için ateşleme boruların yöntemini kendi kendine yanma sürelerinin tespitinde veya Açık ateşe maruz kaldıktan sonra numunenin yanan ve kilo kaybı dayalı. [6] Bu açıklamada ( yangın tüpü ve RP yöntemleri için ) ateşleme kaynağının maksimum süresinin verilmesi dikkate alınmalıdır . Daha kısa sürede numunenin yakılmasının gözlenmesinin mümkün olmadığı durumlarda kullanılır. Bu, birçok materyal için ateşleme kaynağının aşırı zamanının kendiliğinden yanma fazının tespit edilmesine izin vermemesi gerçeğiyle açıklanmaktadır, çünkü özellikle materyal daha kısa bir sürede yanıp tutuşan az miktarda organik madde içeriyorsa. [7] Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18). Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Tüm hakları Saklıdır.