Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Blog
Bize Yazın
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

İki kğ yangın tüpü

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Altı kğ yangın tüpü

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

On iki kğ yangın tüpü

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Elli kğ yangın tüpü

Altı Kğ Yangın Söndürme Tüpü İstanbul

İstanbul Altı Kğ Yangın Tüpü ve Altı Kğ Yangın Tüpü İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul Altı Kğ Yangın Tüpü bünyesinde senelerdir. Altı Kğ Yangın Tüpü İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Altı Kğ Yangın Tüpü İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Altı Kğ Yangın Tüpü İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Altı Kğ Yangın Tüpü İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Altı Kğ Yangın Tüpü İstanbul

Altı Kğ Yangın Tüpü İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Altı Kğ Yangın Tüpü İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . Altı Kğ Yangın Tüpü İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul Altı Kğ Yangın Tüpü lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul Altı Kğ Yangın Tüpü le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul Altı Kğ Yangın Tüpü Patlatma işlemlerinin üretim yerlerine CD'ler aynı pakette veya patlayıcılardan ayrı olarak torba halinde taşınan 10 adet özel ahşap bidonlarda teslim edilmektedir. KD'yi cebi taşımak yasaktır. Şapkalı fitil, uygun olduğunda uygun görülmemektedir: çatlaklar ve çepikler yoluyla kılıf Başlangıçtaki bileşikle çekirdeğin duvarlarının bozunması Büyük lekeler şeklinde oksidasyon veya kovanlarda sürekli birikim Belirtilen kusurlara sahip kapsül-patlayıcılar, yıkıcı işlemler için kullanılmamalıdır. Blade ve Soul altın sertifika satın al FLUX CORD İletken kablo (OR), yangın çıkarıcı tüplerde detonatör başlıklarının patlamasını başlatmak ve dumanlı tozun yüklerini tutuşturmak için tasarlanmıştır. Ateşe dayanıklı kablo aşağıdakilerden oluşur: Yangına dayanıklı kablo (bölme, bölmedeki kablo uzunluğu 10 m): 1-dış kabuk 2-toz çekirdek Kabuk türüne bağlı olarak, yangın geçirmez kablo üç sınıf halinde üretilir: OSR, Oshda, Osh. "CBP" isminde "P" harfi dış kabuğun malzemesini belirtir. ODD dış çapı 5-6 mm. Havadaki CBP yanma hızı 1 m / sn veya biraz daha az (60 cm CBP 60-70 sn'de yanmamalıdır). CBP, yanma hızının havadan yüksek olduğu su altında yanar; derinlik ne kadar derin o kadar hızlı yanar (derindeki basıncın artmasına bağlı olarak). 5 m derinlikte CBP'nin yanma hızındaki artış genellikle% 20-30, ancak bazen% 50'ye ulaşabilir. CBP, su altında ve daha derin derde yakabilir, ancak daha sonra yanan hızı tahmin edilemez; kord bölümlerinin hemen yanması, bu nedenle, 5 m'den daha derinlerde CBP kullanılmaz. CBP, 10 m farklı çaplarda bobinlerde saklanır; bobinlerdeki kord uçları, genellikle kordon tatmin edici olmadığında toz göbeğinin sinterlenmesini önlemek için emprenye edilir veya balmumu ile kaplanır.

Tüm hakları Saklıdır .

Halihazırda birliklerin temin edilmesinden çekildi ancak savaş zamanlarında CBP kabuklarından farklı asfalt ve çift asfalttan oluşan Osh ve Oshda markalarının yangın söndürme kordları kullanılabilir (sivil endüstride olduğu için). Osh, asfalt mastik (katran) ile emdirilmiş pamuklu veya keten ipliklerden oluşan bir kabuğa sahiptir, bu nedenle kordonun rengi gri-siyahtır. Bu emprenye etme işlemine rağmen, bu kablo su altındaki nemli yerlerde kullanılmaz. Sınırlı yapı yangınlarının% 73'ü hiç veya düşük kayıp pişirme yangınları (yüzde 61) ve ısıtma yangınları (yüzde 18). Yeme ve içme tesislerinde yangınların yüzde yetmişi nispeten küçük kalmaktadır ve menşe nesnesinin ötesine yaymak. • İtfaiye cevap süreleri 5 dakikadan az olsa da, zamanın yaklaşık% 50'si, 8 dakika zamanın yaklaşık% 75'i ve 11 dakikadan az zamanın% 90'ı, söndürme süresi Ölümlerin, yaralanmaların ve maddi hasarın çoğunun meydana geldiği için ateşin ilk birkaç dakikası kritik önem taşır Bir kere ateş erken evrenin ötesine geçti. Yangın Söndürücü Başarı Hikayeleri Mott'un işçileri komşunun ev yangınını yangın söndürücülerle kontrol altında tutmaya yardımcı oldu Aspers, Penn. - Mott'un Fabrika Müdürü Terry Redding, çöpü atan bir işçinin yanındaki kapıdan çıkan dumanın fark ettiğini ve başka bir çalışantan 911'i araması gerektiğini söylediğini söyledi. Bir avuç bitki çalışanı Kelly ve Brian Lady'nin evinde çıkan bir yangın çıkmasına yardım etti. bitkinin bitişiğinde. İşçiler, yangın şirketlerinin saat 10'dan biraz önce cevap vermesine kadar yangınları bastırmaya yardımcı olmak için tesisten 11 yangın söndürücü kullandılar . Tüm hakları Saklıdır.