Tam Kategori Listeleri
Davlumbaz
Yangın Kapısı
Yangın Dolabı
Hidrofor
Yangın Hidrantı
Risk Analizi
İş Güvenliği
Acil Çıkış Levhaları
Yangın Algılama
Yangın Pompası
Yangın Merdivenleri
Kamera Sistemleri
Karbondioksitli Yangın Tüpü
Fm 200 Yangın Söndürme
Blog
Başka Yerde Ara
2 Kğ Yangın Tüpü Detay photo 1

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 2,2 kğ .

Dolu Agırlık 4,2 kg Bosalma Süresi 6 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Altı Kğ Yangın Tüpü Detay photo 2

Tetik mekanizmasiManometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 3.7 kğ.

Dolu Agırlık 9.7 Bosalma Süresi 12 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

On İki Kğ Yangın Tüpü photo 3

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 7 kğ.

Dolu Agırlık 19 kg Bosalma Süresi 16 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Elli Kğ Yangın Tüpü photo 4

Tetik mekanizmasi Manometre Madde & Kuru Kimyevi Toz Bos Agırlık 33 kg kğ.

Dolu Agırlık 83 kg Bosalma Süresi 25 saniye Püskürtme Mesafesi 2-3 m Basıncı 18 bar

Şimdi İncele

Acil Çıkış Levhası İstanbul

İstanbul Acil Çıkış Levhası ve Acil Çıkış Levhası İstanbul denilince ilk akla gelen firmalardan olan İstanbul Acil Çıkış Levhası Sistemleri bünyesinde senelerdir . Acil Çıkış Levhası İstanbul sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan Acil Çıkış Levhası İstanbul Bakımı lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. Acil Çıkış Levhası İstanbul Satışı le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca Acil Çıkış Levhası İstanbul ve bu hep böyle olarak kalacak..

Bakın Acil Çıkış Levhası İstanbul

Acil Çıkış Levhası İstanbul Bayisi denilince ilk akla gelen firmalardan olan Acil Çıkış Levhası İstanbul Firmaları bünyesinde senelerdir . Acil Çıkış Levhası İstanbul Fiyatları sektörüne emek vermiş bu işi gerçekten severek yapan, boş vaatlerden hoşlanmayan, başarının uzun vadeli kalıcı ilişkiler kurmaktan geçtiğine inanan İstanbul Acil Çıkış Levhası lerini barındırıyor . Bizler kaliteden hiçbir zaman taviz vermemekte kararlıyız. İstanbul Acil Çıkış Levhası le en güzel günlerinizden birini yaşayın Bizim işimiz yalnızca ve bu hep böyle olarak kalacak İstanbul Acil Çıkış Levhası

Ulusal Yangın Sigortacılar Birliği (NBFU), tesislerin acil bir durumda mümkün olduğunca güvenli olmasını sağlamak için yangın ve alarm levhaları için geçerli olan bir dizi göreve sahiptir. NBFU Standart Numarası 13, Yangın Yağmurlama Sistemi olan tesisler için geçerlidir ve çeşitli Yangın Yağmurlama İşaretleri ve Yangın Yağmurlama Sistemi Plakalarının binaya yerleştirilmesini zorunlu kılar. SafetySign.com aracılığıyla NBFU No.13 standartlarına uymak için gereken tüm Yangın Söndürme Sistemi Plakalarını ve Yangın Yağmurlama İşaretlerini bulabilirsiniz. Bu Yangın İşaretleri açıkça işaretlenmiştir ve dayanıklı malzemelerle inşa edilmiştir ve son olarak yapılmaktadır. Yangın Yağmurlama Sistemi Plakaları ve Yangın Yağmurlama İşaretleri seçeneklerimize göz atın ve ardından bu ve diğer Yangın Bölüm Belgelerini bugüne uygun kalmasını isteyin. Plastik yapı. Acil çıkışlara aydınlık talimatlar vermek için mevcut donanıma sabitlenir. LED Acil Durum Çıkış işaretiyle uyumludur (Kod 66604). Acil Durum: SaatlerIP20Model No: 48615 Acil Aydınlatma Bakımsız ACIL ÇIKIŞ PLAKALARI Acil Çıkış Plakaları kategorisine ürünleri güncellenmektedir. Sol menüden diğer kategorileri gezebilirsiniz. Bir Hidrolik Sistem Konum Göstergesi, acil müdahale protokolü ve uygunluğu için acil durum mesajları alevlenmiştir. Bir Hidrolik Sistem Konum Belgesi, personelin sağlık ve güvenliğini korumaya yardımcı olacak yararlı bir kaynaktır ve tehlikeleri azaltmak veya ortadan kaldırmak için gerekli koruyucu tedbirlerin yerini tutmaz.

Tüm hakları Saklıdır .